OKAZION Bmw 530d xdrive e vitit 2012 individuale

Shitet nga: Edi 21 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

24 000 EUR   27 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Makina eshte individuale full opsion sedilje fryrje palosje memorje ngrofje ftofje para mrapa ,kamera 360grad ,kilometrazh ne xham , night vision ,distronic plus ,pasqyrat me trekendesh , timon me dridhje kur del nga vijat e bardha dhe me ngrohje tapiceri komplet e zez duke perfshir edhe tavanin nga brenda ,dritat e gjata automatike, look m komplet origjinal fabrike jo e modifikuar ,black edition kornizat e dritareve te zeza fabrike , ambient lights ,disqe goma te reja te sapovena per qef , makina ska asnje difekt dhe ska nevoj per asnje gje nga ana xhenerike si edhe vizuale ,makinen e kam sjell vet nga Gjermania ne tetor 2018 vetem dogana i ka kushtuar 4.5 mln lek ,pa asnje grrvishtje ,shitet per arsye sepse me kane hequr patenten
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim