motorra benzine dhe kamjo automatike

Shitet nga: Bmw 21 Sht 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Shitet motorra bmw 3.0 dhe 4.4 benzin. Per seria 3 5 7 dhe x5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim