BMW 530d OKAZION

Shitet nga: Joan Sot 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR   4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
OKAZION BMW 530D AUTOMAT.

Makina eshte e mbajtur mire dhe nuk ka asnjelloj difekti. Mund te vini ta testoni kur te keni deshire.

LANDI :+355 69 878 3333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim