BMW 530d look BMW M5 origjinale FUULLLLL NDERROHET

Shitet nga: Bmw Sot 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Shitet bmw seria 5 super e shpejt me paket shpejtesie

look komplet nga BMW M5 dhe (jo thjesht look m pack )

goma shum tmira
letrat deri vitin tjeter
sherbimet te gjitha tbome asnje mangut
super gjendje superr full
baxho dopjo xhama perde elektrike mbrapa plus dhe te dyert nga tapiceria origjinale xhama te zinj xhami para me nuanc lejla ashtu edhe mbrapa timon M5 plus ngrofje timoni rezistenc dhe levizje elektrike timoni, drita automatike sensor dritash sensor shiu sonsor parkimi sedilje me fryrje shfryrje 4 pozicione plus memorie dhe ngrofje sediljet jan me perthyrje full plus jastik te koka sediljeve etj etj

cel:0693585393
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim