Bmw 530d F10 15500€

Shitet nga: BMW 21 Sht 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Bmw 530 d nafte F10 viti 2011 ne gjendje perfekte dhe shume e paster Feneret dynamic ksenon kthehen sipas timonit distronik radar qe ndalon vet kur ka makin para km te xhami ngrofje dhe masazh sediljesh kamera 360 grade goma continental 80%
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim