SUPER OKAZION BMW Seria 5 ardhur GERMANY 2.5 naft

Shitet nga: Bmw Sot 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 525
BMW Seria 5 fundi 2005 - 2006,automatic 2.5 naft, 5 litra ne qytet shume ekonomike, stopa me led,4 goma te reja 100%, sedilje lekur e zeze,sensor, shume e paster nga brenda dhe jasht, me te gjitha sherbimet e bera,super terheqje si makine, sapo ka ardhur nga Gjermania, e sapo targuar me dokumenta per nje vite, makina ndodhet ne Vlore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim