OKAZION BMW SERIA 5

Shitet nga: ERION Sot 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 525
-BMW SERIA 5 525D E60 -VITI 2005 -NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT" -KAMBIO AUTOMATIKE
-SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA +MBRAPA
-SENSOR SHIU+ DRITE+GOME
-NAVI I MADH
-BAXHA XHAMI
-XHAMA TE ZINJ -KILOMETRAZH NE XHAM ELEKTRONIK (HEAD-UP DISPLAY HUD)
-FENERET BI-XENO+STOPA LED TE 2008
-LOOK M5
-PASQYRA ANTIVERBUESE DHE ME PALOSJE
-TAPICERI LEKURE E ZEZE -SENDILJE ELEKTRIKE+MEMORJE+NGROHJE
-TIMON MULTIFUNKSIONAL ME MEMORJE
-PILOT AUTOMATIK -ABS,DTC
-CLIMA
-DISQE ALUMINI 19''
-ME DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA.
-FULL OPTION
*CMIMI I DISKUTUESHEM..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim