BMW 525D

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Lala Sot 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR   5 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 525
Bmw seria 5 nafte 525 me Dokumenta te paguara deri ne gusht 2020 me gona te reja dhe vaj + filtra te nderruara +355672120557
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim