BMW 520, Seria 5, Gaz benzine, Viti 2004

Shitet nga: Joni 21 Gush 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 499 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 520
Bmw 520I viti i prodhimit 2004, me liber sherbimesh. Impiant gazi Euro gaz i montuar te Eltoni ne F.Kruj. Perdorur vetem nga nje person per rreth dy vjet ne shqiperi. Mbajtur gjith kohes ne garazh. Fener me larje, full Lci, levizin sipas terrenit, drita per mjergull Led, stopat e pasem full Led(Lci) sensor shiu, sensor dritash, sensor presioni te gomave, sensor parkimi para mbrapa, goma te reja, pasqyra me palosje elektrike dhe sinjale qe ndricojne ne tok LED. Sensor parkimi para dhe mbrapa, kambio automatike, klima me dy zona, sedilje me ngrohje, tapiceri lekure me qepje ngjyr Bezh, sedilje elektrike, xhama te zinj origjinal (edhe dy te paret)gjithashtu edhe perde origjinale elektrike hapet/mbullet me buton. Sistem i brendshem ndriçimi inteligjent, bagazhi hapet me buton, full airbags, sistem audio te integruar nga fabrika posht sediljeve. Komanda ne timon. Ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike. Me te gjitha sherbimet origjinale. Vaj, antifriza te gjith lubrifikantet i jane marr gjith kohes ne Angli. 280.000 km origjinale, lehtesisht te verifikueshme ne bord dhe te koncensionari i BMW.
Makina jepet ne garanci dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe testi.
Taksa te paguara deri me 08.08.2020.
Çmimi 8500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim