BMW 330 d 2008 coupe

Shitet nga: Edi 21 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 270 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 400 EUR   8 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 330
Shitet bmw seria 3 kupe motorr 3.0 nafte nuk e kap taksa e luksit, shumë e shpejt kilometrazhi 280 dhe teper ekonomike . Xhama te zinj disqe 19 te gjere mbrapa me goma te sapovena te reja , navigator,dvd, feneret dynamic me autonivel ,sedilje elektrike me memorje dhe fryerje cfryerje ne gjendje shume te mire, sherbimet vaj e filtra te sapo bera tek bmw me fature , makina ska nevoje per asnje sherbim eshte shume e mbajtur shitet vetem per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim