BMW 323i Kupe

Shitet nga: Bmw 01 Tet 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Bmw 323 i viti 2000.Makina sa ka ardhur nga gjermania esht shum e mbajtur si brenda dhe jashte,po ashtu dhe nga ana gjenerike dhe motorike esht perfekt.goma te reja.xhama elektrik komando ne timon sensor shiu,dvd aux bluetooth,feneret ne lupa.kamio automat,makina esht shum e mire ne te gjitha aspektet.
Eshte me cregjistrim gati per dogane.per me shume info tel:0694045375.cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim