BMW 323i 2006

Shitet nga: Dario 05 Sht 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Bmw seria 3 e ardhur nga kanadaja para 5 muajsh. Te gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje perfekte brenda dhe jasht. Kilometrat i ka te vetat. Kambio automatike, lekure bezhe, baxha, sedilje me ngrohje, sensor shiu, butona ne timon, blu e erret, letrat e paguara deri ne prill 2018.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim