Bmw 323ci

Shitet nga: Erjon 22 Gush 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Shitet bmw 323ci 2.5 benzin + gaz
Impjant Stag i montuar (i montuar ne menyre perfekte), e ardhur nga zvicrra
Sherbimi vaj e filtra te bera+4amortizatoret nderruar.
e gatshme per cdo lloj prove
(xhamin e pare e ka te krisur) ka nevoje dhe 2 goma te para.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim