bmw 323ci

Shitet nga: mario 07 Gush 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Makina e ardhur nga zwicra.sistem frenimi dhe kondicionimi i sapo bere ne zwicer.pak e perdorur ne shqiperi.me 4 celesa dhe120000 km te vetat.disqe 18 dhe 4 disqe 16 me goma dimri.3200 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim