BMW 323ci benzine gaz

Shitet nga: Ilir 03 Qer 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Bmw 323 i benzine gaz look M3 origjinal vit 2002. E shpejte dhe shume ekonomike,impjant gazi me sistem vaji.makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe te sapo nderruara kandele,vaj,filtra gazi,vaj kambio,bateri e re me garanci 2 vite,rrip dinamo.e gatshme per cdo lloj prove.makina disponon amortizator sportiv te verdhe billschtein,marmita supersprint,tapiceri lekure,klima,kseno me lupa,sedilje me levizje me korent dhe me memorie.cmimi pak i disk.info vetem per te interesuarit cel
0684737126
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim