BMW 323ci benzine gaz 2008

Shitet nga: Bmw 02 Korr 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
BMW 323i 2500cc Automat me impjant gazi STAG PREMIUM te sapo montuar me garanci 3 vite.
Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne servis te autorizuar te bmw,150 000 km origjinale e gatshme per cdo lloj kontrolli.
Full tapiceri lekure,sedilje me ngrohje,baxha,klima,sistem kundra rreshqitjeve,amortizaror sportiv,shume e paster si nga brenda dhe jashte,me dokumenta te paguara per nje vit.vetem shitet nuk ndrrohet,per cdo info vetem cel
0686699001
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim