BMW 323 dizel -07

Shitet nga: Luli 12 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 570 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Shitet bmw seria 3 makina esht ne gjendje te mir dhe shum e paste makina esht full dhe ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Ka navi sensor shiu sensor parkimi sendiljet me ngrohje 6 marshe bagazhier me 6 cd
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim