BMW 323 cl -99

Shitet nga: ledio 26 Gush 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Ne gjendje shume te mire makanike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet e kryera ne zvicer. Me 4 celesa dhe 120000 km te vete.2800 euro pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim