BMW 323 benzin

Shitet nga: Emilian 27 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Super bmw
Shume e mbajtur me sensore dhe kamer parkimi marmita e gatshme per cdo lloj prove .
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim