Bmw okazion

Shitet nga: adiadi111@icloud.com Dje 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR   2 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet bmw 320. Nate 2.0 automat me traga te huaja . Pa dogane full opsin viti 2005 ne shenjdje te mire motorrike dhe xhenerike . Vetem shitet nuk ndrrohet .cmimi 2200euro tel 0682787595
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim