BMW 320 d,M-Packet 33 Edition

Shitet nga: Enea 14 Gush 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet BMW 320 vit prodhimi Qershor 2005 me motor 2.0 Nafte (150 HP ).Makina eshte seria 3 Touring 33-Edition Inadividual.Eshte shume e shpejte dhe ekonomike njekohesisht (5 Lt/100 km ne autostrade dhe 8 Lt ne qytet).
Letrat e sapo prera
Makina eshte shume e vecante dhe posedon:
Kilometra ORIGJINALE me liber sherbimesh .Full M-Bodykit + M-Look nga fabrika si brenda dhe jashte ,Sedilje sportive me Alcantara,Timon M,Navigator ,Bagazhier me 6 cd,Sensore shiu,Sensore parkimi,Sedilje me Ngrohje,Klima Automatike,3 Celesa,6 Marshe,Disqe 19" BBS dhe goma te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim