Shitet Bemv x5

Shitet nga: Beni 03 Sht 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 123
Shitet BmvX5 ne gjendje gjenerike dhe motorike super malina esht me krah anglez
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim