BMW Seria 1 Anglez

Shitet nga: eri 13 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 160 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 150 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
Shitet bmw 120 Look M dhjetor 2006 makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike Kambio automatike letra paguara der ne 6 korrik 2020 goma te reja disqe M sallon mershin Timon M cdo gje funskionale cmimi pak i diskutushem !! flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim