BMW Seria 1 120 I. viti 2005 full opsion.Automat

Shitet nga: Bmw Dje 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
🇨🇭BMW Seria 1 120 I. viti 2005 full opsion.🇨🇭
Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra e pa perdorur fare ne Shqipëri dhe e sapo targuar me te gjitha letrat e prera deri me 13.08.2020.
Makine eshte ne gjendje super super te mire dhe shume e paster pa asnje lloje gervishje si jashte dhe brenda.
🇨🇭Kater goma 100% te reja te sapo vendosura.
🇨🇭Kambio Automatike +\- tronik
🇨🇭Audio cd Aux
🇨🇭Navigator
🇨🇭Bagazhier
🇨🇭Bluetooth
🇨🇭Telefon.
🇨🇭Pasqyra me palosje
🇨🇭Xenon bi xenon, feneret me rrathe
🇨🇭Drita led te dorezat e dyerve
🇨🇭Baxha xhami
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Pilot automatik.
🇨🇭Sensor Parkimi
🇨🇭Serdilje confort+ Fryrje
E theksoj makina nuk ka nevoje per anje cent eshte akulll.
Çemimi 5300 euro i diskutushem
🇦🇱Tel:0694083007
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim