BMW 120i benzin-gaz

Shitet nga: Auto Klajdi 17 Sht 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
Bmw 120i benzin-gaz . viti 2007 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike . impiant gazi i sapovendosur lovado . letrat e paguara per 1 vit . gomat 90% . i gatshem per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim