Shitet BMW Seria 1. 2009. E81 .

Shitet nga: Eno koci Dje 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR   6 200 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shitet BMW Seria 1. 2009. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cfaredolloj prove nga ana juaj. Klima start and stop. Taksat ,siguracion, kolaudim te vlefshme deri ne shkurt 2020. Mundesi nderrimi me kawasaki z750-2007).
0695610137—————————————-
————Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim