Shitet Bmw 118 D

Shitet nga: Marsel 09 Gush 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shitet Bmw 118 Nafte viti 2006 manual ne gjendje shume te mire si nga ana vizuale dhe nga ana xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim