Okazion Bmw Seria 3 Look 2010 Fulll

Shitet nga: Enes 22 Korr 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 999 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Bmw seria 3 viti dhjetor 2006 me 208000Km origjinale . Manual me 6 Marshe , Sedilje me ngrofje , baxha xhami , full Led , super ekonomike dhe shum e shpejt . Sapo jan ber vaj dhe filtra me dat 26.04.2019 . Taksat kualidim siguracion sapo jane bere deri me - 01.04.2020 . Sherbime te bera , tambure , suport , ferrota , gomina , amortizator , rripi dinamos , rregullatori dinamos , etj . Makina esht shume e paster brenda dhe jasht nuk ka nevoj per fjale te shumta . Cmimi Diskutohet mbasi shifet makina . Mundesi nderrimi kontakt 0695555855 - Viber - Whats App ...................
》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim