BMW SERIES 1 118D

Shitet nga: XK Beatz 13 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 750 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
BMW SERIES 1 MODELI 118D
6+1 Marshe
Makina ka 247mij KM mund ta kontrolloni ku te deshironi
Sherbimet e bera tgjitha vaj filtra dhe pjeset mekanike dhe xhenerike dhe per kete pjes mund ta kontrolloni ne cdo servis qe deshironi.
Siguracion Taksa Kualidim te bera per 1 vit.
Targa me Porosi te Rezervuara AA118YL prej modelit qe esht 118d.
Shum e paster si brenda dhe jasht.
Opsionet:kondicioner me klima,Komanda ne Timon,Pilot Automatik,limitator,fener automatik,Sensor Shiu,Kasetofon BMW Professional me Aux Cd Bluetooth me woofer dhe ampifikator Extra e montur tek Adi Sound.
Disqe Bmw 2014 me goma 205/55/16
e Sapo Ardhur nga franca.
Shitet per arsye emigrimi dhe mos perdorimi
per cdo informacion me teper kontaktoni ne numrin 0694100065 ose ne Whatsapp 0696363014.
vetem telefonata serioze.
Faleminderit!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim