Bmw Seria 1 Naft 2010

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: LASTMOBILE 12 Korr 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 27 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Bmw seria 1 motorr 1.8 nafte viti 2010 ,220 mij km origjinale e sapo ardhur nga jasht me dogan dhe letra te prera per 1 vit,ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike,full ne versionin e saj ,ka dhe opsionin strart & stop.
Cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim