BMW 118i

Shitet nga: BMW 15 Pri 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 500 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
FULL OPTION. I ka te gjitha opsionet qe ofrohen. Lekure bezhe, Navigator, EfficientDynamics, Start e stop, Ndezja me buton, sensor, kambio automatike, etj. E BLERE TEK BMW ne vitin 2013 me km 0 dhe eshte perdorur vetem ne Tirane. Aktualisht ka 41000 KM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim