BMW 118i Mpacket

Shitet nga: Fatlum 30 Maj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Bmw series 118i Mpacket cabrio Viti prodhimit 2009 Ne gjendje shum te mir dhe i ruajtur i adhur nga jasht Eshte pa dogan Qmimi 6900 euro Per kontakt viber +38344266014
VETURA ESHTE NE KOSOV
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim