BMW 118d

Shitet nga: BMW 15 Korr 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR   4 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
BMW 118d 2.0 nafte. Super e shpejte dhe shum ekonomike. Makina esht ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike. Kambio manuale me 6 marsha, me kondicioner funksional, goma ne gjendje shum te mire, thuajse te reja, dekumentat deri ne 27 korrik 2019. E gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi i diskutushem. 0673881271
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim