BMW 118

Shitet nga: Orgitoorgito 01 Sht 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shitet bmw ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomike dhe dokomenta te regullta viti prodhimit 2007
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim