BMW 116i Benzin-SAPO ARDHUR-ME DOGAN TE PAGUAR

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Metaj Dje 12:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 200 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 116
BMW 116i Benzin , Viti Prodhimit 2013 me 216.000 km , sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per targa , kamio automatike , navigator , cd player , klima , ndezje me START STOP , drita kseno , komando ne timon , sensor parkimi , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—13.200 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-069 45 77 877
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim