Bmw x5m super full 555 hp

Shitet nga: X5 19 Gush 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

24 000 EUR   28 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
Bmw x5 . M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 555 hp kuaj fuqi . 163.000km origjinale . Panel tip i ri . Tavan komplet xham ( panoramik) . Kambio automatike . Start / stop ndezje + hapje dhe mbyllja me celes ne xhep . Dyer me thithje. Sallon lekure .kroskot me qepje lekure+ te gjitha dyert veshur me lekure dhe qepje .Sedilje elektrike + memorie + levizje + ngrohje perpara dhe mbrapa .Kamera 360 grade. Sistem muzike me 12 bokse logic7 . Xhama tripleks me nuance sipas kohes + te zinj origjinal . Pasqyra fotokromatike me nuance antiverbuese .Kilometra ne xham perpara + xhirot e makines me logon e M-power kur e kthen sport . Logo M-power tek kokat e sediljeve .Timon multifunksional M + me ngrohje + me levizje elektrik. Pilot auto. Sensore shiu . Sensore dritash. Clima bizona perpara . Clima bizona mbrapa .Marshe ne timon me paket SMG . Buton M-power ne timon qe kthen makinen ne sport duke ndryshuar komplet punimin e kambios ,amortizimit dhe motorrit . Sistem dynamic drive (EDC) stabilitet maximal i makines ne rruge dhe kthesa . MDM power . Dritat auto xenon bi-xenon dynamic kthehen sipas timonit dhe rruges. Disqet M origjinale te fabrikes te ngushte perpara te gjere mbrapa NR 20 gomat te reja 100% . Marmidat me zhurme M origjinale . Etj . Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e sapobera . Me targa dhe letra te paguara per nje vit deri ne 20 janare 2020 . CMIMI : 24.000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim