BMW X5M 555HP 2010 Bmw x5 Sport

Shitet nga: Mikel 19 Gush 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
BMW X5 M Supersport. Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike mekanike serviset e kryera se fundmi. Me Dokumenta deri ne Mars 2020.Eshte Gati per cdo lloj prove mund te kontrollohet ne servisi qe ju deshironi.
- 4.4L TwinTurbo
- Sistem xDrive
- Sedilje Lekure Ngrohje/Ftohje
- Dopio Panorame
- Kambio Automatike dhe Marsha ne Timon
- Kamera 360 Grade
- Amortizator Sportiv me Ajer
- Sensor Dritash
- Sensor Shiu
- Navigacion
- AM/FM , 6 Cd Playes, Radio Satelitore, Aux, Bluetooth
- Sedilje me Memorie

Makina ndodhet ne Korce per momentin Kontaktoni +355692926296
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim