BMW x5 2005 3.0 Automatike

Shitet nga: Auto AHMETAJ 24 Qer 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 530 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
Bmw x5 2005 automatike me 182000 km te vetat me goma bateri te sapo nderruara. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim