BMV X5 X DRIVE

Shitet nga: Maringlen 18 Gush 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
Shitet BMV X5 X DRIVE , Viti 30/11/2009
Opsionet :
Versioni Full
Navi ... Klima... Cruis Controll...Bixenon... Sedile me memorje... Timon multifunksion ...
Xhama te zinj origjinale... Km 123680 origjinale...
Nga brenda dhe jashte si e re ... Makine
garazhdi...Makinen nuk e kap taksa e luksit... Çmimi shume pak i diskutueshem , jo nderrim .
E gatshme per cdo lloj prove , edhe te Konçesionari i BMV -se .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim