Shitet BMW 3.0

Shitet nga: Aledrio 01 Sht 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
Makina BMW 3.0 Full opsion sallon lekure.
Makina shitet per arsye mos pordorimit.
Gomat sapo te nderruara.
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike e gatshme per gjdo prov.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim