Medical marijuana and other drugs

Shitet nga: Fritz ungan 22 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
NB; Për shkak të arsyeve të sigurisë, ne kemi vënë në vend një metodë të re të komunikimit duke përdorur (KIK MESSENGER APP). shkarkoni (aplikacionin e KIK) nga dyqani juaj i lojërave të telefonit tuaj dhe më kontaktoni me anë të kërkimit për Kik I tim (lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim) Kik ID ... .jackies1001. Ose jackielies41@mail.com. Blej llojet më të mira të marihuanës mjekësore për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve tuaja. marihuanë dhe vaj kanabis që përmbajnë përbërësit aktivë THC, CBN dhe CBD. Këtu më poshtë janë disa prej llojeve që ne kemi për të ofruar (Og kush) (naftë me gaz) (e veja e bardhë) (super haze argjendi) (alaskan thunder fuck) (gjelbër crack =) (Alien trainwreck) (pineapple shprehin) (Oxy) (GSA) (Ak 47) (Blueberry Kush) Droga dhe pilula të tjera të ngjashme si (Kokaina) (MDMA) (Xanax) (Meth) (Oxy)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim