BMW

Shitet nga: bmw 19 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 LEK

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
shitet BMW e vitit 2000, kamjo manuale ,benzine ,motorr 2000 ,letra deri ne korrik,goma te reja , dhe ka pjes per bmw ., shitet TRE MILJON
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim