AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,18500 EURO

Shitet nga: Autohus Tirana Sot 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-modele / Audi
Modeli: S4
AUDI S4,3.0 TFSI (400),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE KA EXTRA SI FILTER K&N,SUSTA SPORTIVE,MARMITA EXTRA ME ZHURM,SISTEM FRENIMI BREMBO PERFORMANCE,SALLON LEKURE S-LINE NGJYRE E BARDHE ME TE ZEZE,SEDILJE ELEKTRIKE,BAXHA XHAMI,MARSHE NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,3 LLOJE SISTEMI DREJTIMI (COMFORT/AUTO/DYNAMIC)
FENERE XENON/BIXENON&LED,RADIO-CD-BLUETOOTH-CD/CHANGER,KLIMA BIZONE,XHAMA TE ZINJ TE HOMOLOGUAR,MBYLLJE QENDRORE,4 GOMA TE REJA TE SAPO VENDOSURA TE MARKES PIRELLI P ZERO,TE GJITHA SHERBIMET E SAPO KRYERA SI (VAJ/FILTRA FERROTA DHE TAMBURO)MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR DHE E SAPO TARGUAR,134.100 KM ORIGJINALE,CMIMI:18500 EURO.
INFO:0684161077
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim