Shitet/Nderrohet Audi Q7 Sline

Shitet nga: Doni Dje 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Shitet Audi Q7 S-line brenda dhe jashte nga fabrika.
-) Viti i prodhimit: 2007.
-) Kambio: Automatike tiptronic me marsha ne timon.
-) Timon lekure origjinale me vrima S-line.
-) Sedilje elektrike me ngrohje S-line gjysem lekure dhe gjysem kamosh (alcantara).
-) Kondicionimi: klima me kater zona (quatro zonale) para dhe mbrapa.
-) Kompjuter bordi CD, DVD, MP3 dhe navigatori funksional.
-) Blindspot.
-) Jastek Ajri.
-) Tavan Xhami
Makina eshte full, ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorike dhe xhenerike. Nuk ka nevoje per asnje servis apo sherbim pasi cdo gje e ka ne gjendje te shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim