U SHIT........Audi Coupe -90

Shitet nga: eduart 19 Pri 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 700 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR   1 200 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Coupé
shes audi coupe me letra ne gjendje te mire 4 amortizatore te rinj 4 tamburet e reja ferrotat e reja para dhe mbrapa bateri e re bosch rripi ifazes i bere kit komlet sapo nderruar vaj dhe filtra me letra te rregullta deri ne maj motorr 1.8 benzin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim