2011 Audi A6 PRESTIGE 3.0T OKAZION PAK DITE!!!

Shitet nga: Bardhi 21 Sht 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 900 EUR   16 000 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
2011 Audi A6 S-Line Prestige SUPERCHARGED 3.0TFSI Quattro
Marka 👉 Audi A6
Forca mottorrike👉3.0TFSI
Fuqia 👉 310 Hp
Lloji i kambjos👉Automatike 6G F1 +/-
Karburanti 👉Benzine
Viti i prodhimit 👉 2011
Kilometra 👉 183,000 (Origjinale)
Nr i kontaktit👉 069 678-5069
Vendodhja 👉Tirane
Konsumi👉 8.5L/100km
Pershkrimi 👉 :

E sapoardhur nga USA/*SUPER FULL Opsion S-Line* fabrikisht/Ka cdo opsion te mundshem te ketij modeli ! Kjo makine ka motorrin e ri te A7/A8 te 2012-2015. Teper e vecante ne llojin e saj, per ata qe e njohin.
Ne gjendje Perfekte mekanike dhe kozmetike, e gatshme per cdo prove//Dogane e paguar dhe dokumenta te paguara per 1 vit, deri ne Janar 2020
OPSIONET :

-S-LINE SUPERCHARGED technology
-Sedilje lekure/elektrike/ngrohje/fryrje/ memorie
-DVD/2 SD cards/Navigator/Bagazhier 6CD/Radio satelitore/MP3/Bluetooth/
-Pasqyra elektrike me palosje/ngrohje/sensore parakalimi
-Interior ambient lighting
-Kompjuter bordi/Kontroll qendror i opsioneve te makines
-6-marsha Automatic Tip-tronic (Marsha ne timon)
-Tavan xhami elektrik(Baxha)
-Fener Xenon/Bi-Xenon HID (me lup) LED DRL( kompresor vetrregullimi ne kthesa)
-5 disqe Alumini S Line 18 inch (gome rezerve e plote si gomat e makines)
-ESP/ABS/8 airbags/
-Timon elektrik/ Timon me ngrohje
- 4 sedilje me ngrohje
-AC Klima Multi-zona
-Valet parking opsion
-Pilot automatik
-Sensore parkimi dhe Kamer
-Sensore presioni gomash
-Sensore shiu
-Full KEYLESS entry
-Butona ne timon
-4 xhama elektrik
-START/STOP engine
-Quattro
-Stopa LED
-Audi Multi Media Interface
-Goma te reja Continental
Fatura e blerjes $70,000 origjinale.
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit. Çmimi pak i diskutueshem.
+355 69 678 5069

Audi A1 A2 A3 A4 Allroad A5 A6 Allroad A7 A8 Cabriolet Coupe Q2 Q3 Q5 Q7 Q8 Quattro S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 SQ2 SQ5 SQ7 TT R8 RS2 RS3 RS4 RS5 RS6 RS7 RSQ3 TTS TTRS V4 V6 V8 S-Line S Line S-Tronic S Tronic 2.0 diesel automatic 2006 Mercedes Benz ml270 w163 ml400 ml500 ML320 ML350 w164 w165 w166 amg look diesel automatic cdi SUV 4x4 bmw sllon c200 c220 c270 e200 220 e270 e320 rexhina gl g270 g400 g500 w140 w222 s300 s280 s320 s500 s600 ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 s300 sllon mercedes a mercede
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim