AUDI A6 2012

Shitet nga: Biciklete Sot 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet AUDI A6 2.0 T (Benzine), viti prodhimit 2012-2013, me 138.000 km. Full Options, Kamio: Automatic, Multitronic, KeylessGO, Frena automatike AutoHold, Auto start-stop ne semafor, Clima Bi-Zone para mbrapa, sensor parkimi, pasqyra elektrike me palosje dhe antiverbuese, sedilje elektrike, sensor shiu, sensor dritash, pilot automatic (cruise control) baxha xhami, goma te reja, vaj dhe filtrat te sapo ndruar, me dy celesa, shume i pershtatshem edhe per impjant gazi... Makina eshte ne gjendje perfekte dhe NUK ka nevoje absolutisht per asnje lloj sherbimi. Eshte regjistruar dhe jane paguar te gjitha dokumentat (TPL,SGS,TAX) ne Shkurt 2019. Cmimi diskutohet pak.
Per Informacion ju lutem me kontaktoni ne: 0693506655
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim