Okazion:Audi A3 Sportback,2.0 Automat,2006

Shitet nga: Endri Mema Sot 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR   5 999 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 sportback:

-motorr 2.0 tdi,140 kuaj fuqi(103 kw)
-kambio automat DSG
-viti i prodhimit gusht 2006
-sedilje lekure
-xhama elektrik
-komanda ne timon F1
-sensor parkimi mbrapa
-220000 km
-vaj / filtra te sapokryera.

Taksat dhe Siguracioni te vlefshme deri ne Qershor 2020.

Cmim pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim