Audi a3 vetem 2.5 euro I 2004

Shitet nga: ild Sot 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Super Audi a3.disponon 6marshe dhe indietron.ka te instaluar dhe paket shpejtesie.siguracioni dhe letrat I mbarojn n dhjetor.ka vufer dhe amplificator.shitet per arsye emigrimi.motori 2.0nafte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim