U shit flm merrjep Rulot 7 metra i gjat

Shitet nga: Tufina-Rulot 06 Gush 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Tiranë
Rulot dopio aks 7 metra i gjat me dy ambiente nje ambjent me dy krevate marinari dhe nje tek ambienti tjeter dopio banjo lavaman sob gatimi me gaz lavapjat anten per tv sistem ngrohje me gaz frigorifer sistema elektrik 12 volt dhe 220 volt kasetafon me bokse ne gjendje te shkelqyer. Tufina-Rulot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim